Op vrijdag 21 november heeft KIVI met trots de internationaal erkende titel Chartered Engineer (CEng) toegekend aan nog eens vier uitmuntende ingenieurs!
Deze prestigieuze kwalificatie bevestigt hun geavanceerde technische expertise en innovatieve vermogens. De CEng-titels worden toegekend aan personen met een solide academische achtergrond of toegepaste wetenschap in de techniek, technologie of aanverwante wetenschappen, gecombineerd met minimaal vijf jaar relevante werkervaring op hoog niveau.
Tijdens de officiële ceremonie werden de certificaten en badges uitgereikt door Pascal van der Molen, directeur en griffier van KIVI, Eelco Schrik, voorzitter van de sectie Chartered Engineering, en Rinze Geertsma, hoofd mentorschap van de CE-raad. De Chartered Engineers spraken hun diepe waardering uit voor de onschatbare steun van de mentoren gedurende het hele Chartership-proces.
Wij feliciteren de nieuwe Chartered Engineers van harte:
Willem Jackman,
Arjan Klem,
Folkert Brand,
Abdelrahman Mohamed Hosni (niet op de foto)
Eerste rij van links naar rechts: Folkert Brand, Arjan Klem, William Jackman.
Tweede rij van links naar rechts: Rinze Geertsma, Pascal van der Molen, Eelco Schrik










